درباره ما

گروه صنعتی برید ماشین بافت در سال 1365 با هدف طراحی و ساخت ماشین های بریدینگ و تولید انواع شیلنگ های لاستیکی تاسیس گردید. مهندسین شرکت پس از بررسی انواع دستگاههای موجود در بازار ایران به وجود خلاء بزرگی در زمینه ماشینهای بافت برید برخورد نمودند که همین موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

بعد از سالها تجربه ی تحقیق و ساخت، اکنون مجموعه ای بسیار متنوع از دستگاه های بافت بریدینگ را ساخته و جمع آوری نموده ایم که نیازهای شما را در این زمینه به طور کامل پوشش خواهد داد.  ضمنا واحد تولید شیلنگ ما نیز طیف کاملی از انواع شیلنگ ها بخصوص شیلنگ های مورد مصرف در صنعت ساختمان  را تولید می کند.

گروه صنعتی برید ماشین بافت در واحد ماشین سازی خود  از سیاست طراحی و مونتاژ در تولید ماشین آلات بریدینگ پیروی می کند و بعد از طراحی دقیق قطعات مورد نیاز توسط مهندسین شرکت، طرح ها به پیمانکاران داخلی و خارجی تحت نظارت دقیق مهندسین ناظر سپرده شده و در آنجا به طور کاملا حرفه ای ساخته می شوند. بعد از حمل قطعات به داخل کارخانه و گذراندن تمامی مراحل کنترل کیفیت و تایید نهایی در خط تولید مونتاژ شده و به مشتریان عرضه میگردند. این روش باعث افزایش ظرفیت تولید به 2000 دستگاه در سال شده است.